w , ,

Robert Gryn – milioner, który się zakochał i wszystko sprzedał

Robert Gryn.

Robert Gryn stał się najbardziej popularny, gdy w 2017 roku został ogłoszony przez magazyn Forbes, jako 57. najbogatszy Polak! Jego majątek wyceniano wówczas na 710 milionów złotych. Największą część jego majątku stanowiła wówczas należąca do niego firma Codewise.

W 2020 roku wszystko w jego życiu się zmieniło. Z celebryty, multimilionera i właściciela jednej z najlepiej rozwijających się firm w Europie stał się multimilionerem bez olbrzymiej firmy, narzeczonym i obecnie marzy o założeniu rodziny poza granicami Polski!

Jego życie zmieniło się dzięki ukochanej, która nauczyła go inteligencji emocjonalnej, medytacji i wewnętrznego spokoju. Jak podkreśla multimilioner – dzięki temu, że nauczył się medytować zaczął radzić sobie z emocjami, które dotychczas skupiał na bogaceniu się, które ostatecznie nie przynosiło szczęścia.

Robert Gryn mówiący do mikrofonu.
nowymarketing.pl

Robert Gryn – dzieciństwo

Robert Gryn urodził się w 1986 roku w Oxfordzie. Gdy w Polsce zaczął zmieniać się ustrój – z komunistycznego na demokratyczny – jego rodzice postanowili wrócić do Polski. Jego ojciec pracował wówczas w prężnie rozwijającej się firmie, jaką był Sonyericsson. Odpowiadał za utworzenie polskiego oddziału firmy.

Dzięki temu Robert od początku mógł liczyć na to, że rodzice zainwestują w jego edukację. Udało mu się odebrać podstawy edukacji w American School of Warsaw. Następnie ukończył University of Surrey i University of St Andrews.

Tak dobre wykształcenie dało podwaliny pod to, by Robert nie tylko potrafił odnaleźć się na rynku pracy, ale także pod to, by wykazał się na tym rynku pomysłowością, oryginalnością, innowacyjnym myśleniem oraz otwartością na nowoczesne technologie.

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.