w

Dieta Dąbrowskiej: twój plan na oczyszczenie organizmu

Dieta Dąbrowskiej: twój plan na oczyszczenie organizmu

Dieta dr Dąbrowskiej z cateringu ProszeZdrowie swoje skuteczne działanie zawdzięcza warzywom i owocom. Nie jest to nowa metoda odżywiania, ponieważ lekarka rozpoznała prozdrowotne właściwości produktów roślinnych już dawno i stale prowadziła badania nad stworzeniem optymalnego planu żywienia.

Unowocześniony post Dąbrowskiej skupia się na odtruciu organizmu, niwelując wiele schorzeń i redukując masę ciała. Wykorzystywanie pewnych warzyw i owoców z niewielką zawartością skrobi i cukru wzbogaciło dietę doktor Dąbrowskiej, dlatego organizm wraz z pożywieniem otrzymuje większą ilość witamin, minerałów, przeciwutleniaczy i błonnika. Ponadto klienci cateringu dr Dąbrowskiej delektują się niezwykłymi połączeniami smakowymi.

Jak pracuje catering dr Dąbrowskiej?

Catering dr Dąbrowskiej został doceniony przez Instytut Promocji Zdrowia i otrzymał certyfikat. W 2024 roku został liderem w branży zdrowego odżywiania, ponieważ spełnia niezbędne kryteria i wymogi diety Dąbrowskiej. Osoby zainteresowane redukcją wagi i tkanki tłuszczowej podskórnej i trzewnej mogą skorzystać usług profesjonalistów i zamówić warzywno-owocową dietę. Podstawą działania firmy cateringowej ProszeZdrowie jest gotowanie z najwyższej jakość produktów roślinnych dostarczanych tylko przez sprawdzonych sprzedawców. Przed wydaniem ich do kuchni są dodatkowo kontrolowane przez szefa kuchni. Potrawy płynne i stałe z diety Ewy Dąbrowskiej nie zawierają sztucznych barwników, konserwantów i GMO. Nie jest używany cukier i tłuszcz rafinowany oraz przetworzone produkty. Każde danie, które wychodzi z firmy jest wykonywane od podstaw, a wiele składników posiada certyfikaty BIO.

Jakie właściwości posiada dieta Dąbrowskiej?

Dieta warzywno-owocowa to inaczej post Dąbrowskiej utrzymywany przez pewien okres czasu – od 14 do 42 dni. Ustalaniem długości stosowania tej niskokalorycznej diety zajmuje się dietetyczka z cateringu dr Dąbrowskiej https://proszezdrowie.pl/diet/certyfikowany-post-dr-ewy-dabrowskiej/. Badania prowadzone przez lekarkę potwierdziły, że post posiada działanie prozdrowotne w przypadku chorób cywilizacyjnych takich jak np.: cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, wysoki cholesterol, stany zapalne stawów, niedoczynność tarczycy. Poprawa funkcjonowania narządów rozpoczyna się od skutecznego oczyszczenia organizmu ze zdeformowanych komórek, toksyn i nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Brak białka i tłuszczu w jadłospisie diety Dąbrowskiej skutkuje zużywanie własnych bezużytecznych złogów cholesterolu.

Jak przebiega kuracja według diety DąbrowskiejCatering z dowozem zlecił opracowanie menu dietetyczce, która specjalizuje się w żywieniu roślinnym. Dieta doktor Dąbrowskiej podzielona jest na dwa główne etapy: post płynny (600 kcal), detoks sokowy (500 kcal) i trzy fazy wyjścia z postu (1000, kcal, 1200 kcal, 1500 kcal). Dzięki niskiej wartości energetycznej organizm wchodzi w proces samoleczenia i odzyskiwania równowagi. Do pozyskania źródła energii organizm wykorzystuje własne zużyte komórki. Odstawienie wysokoprzetworzonej żywności sprzyja odbudowie śluzówki jelit natomiast zwiększona ilość błonnika przyspiesza oczyszczenie.

Jakie efekty daje dieta dr Dąbrowskiej?

Skuteczne przeprowadzenie detoksykacji organizmu poprzez dietę, dr Dąbrowska uznała za przełom w samouzdrawianiu. Dzięki spożywaniu wyłącznie pewnej grupy warzyw i owoców ustępują bóle stawów, dochodzi do oczyszczenia krwi, poprawia się odporność, zmniejsza częstotliwość zachorowania na infekcje wirusowe. Post Dąbrowskiej jest skuteczny dla diabetyków, ponieważ poprawia glikemię, obniża ciśnienie krwi, stan skóry i zapewnia skuteczne odchudzanie bez efektu jo-jo. Można więc stwierdzić, że dieta Ewy Dąbrowskiej jest prosta i bardzo smaczna, ale samodzielne jej opracowanie i przygotowanie pochłania wiele czasu, dlatego lepszym rozwiązaniem jest zamówienie kuracji w firmie cateringowej ProszeZdrowie.

https://cateringdlakazdego.pl/rabaty-prosze-zdrowie/ 
https://cateringzdrowotny.pl/znizki-prosze-zdrowie/ 
https://cateringnawymiar.pl/kody-rabatowe-prosze-zdrowie/ 

Podsumowanie

Dieta dr Dąbrowskiej z cateringu dostarczającego posiłki pod same drzwi przeznaczona jest dla ludzi zdrowych i chorych po uprzedniej konsultacji z lekarzem prowadzącym. Jeżeli ktoś ciągle odczuwa zmęczenie, ma problemy ze snem, koncentracją uwagi, jest otyły powinien przekazać swoje odżywienie w ręce dietetyczki z firmy ProszeZdrowiePost Dąbrowskiej zostanie opracowany indywidualnie z uwzględnieniem schorzeń i celów. To tania dieta warzywno-owocowa, ale można dodatkowo obniżyć koszt jej zakupu dzięki programowi lojalnościowemu.

~Artykuł zweryfikowany merytorycznie przez dietetyka klinicznego.

Napisane przez Daniel

Student uczelni biznesowej, założyciel portalu Sztosowe.pl, pasjonat nauk przyrodniczych. Interesujący się zdrowym żywieniem, dbaniem o swoje ciało, sportem oraz psychologią. Autor licznych publikacji dotyczących zdrowia oraz urody.