w , ,

Co się dzieje z Twoim ciałem jak rzucasz palenie papierosów

Pięść, uderzająca w papierosy.

W Polsce papierosy pali około 26% dorosłych Polaków. Wiele osób nie zważa na efekty rzucenia palenia i brnie w nałóg, zapominając o tym, jak katastrofalne skutki dla naszego zdrowia ma palenie!

Z badań, przeprowadzonych przez Centrum Badania Opinii Społecznej wynika, że około 31% dorosłych mężczyzn deklaruje, że pali papierosy. Kobiet, przyznających się do nałogu jest 10% mniej, czyli 21%. Palenie deklarują głównie osoby z przedziału wiekowego 45-64 lata.

Wyniki badań pokazują, że ponad 1/4 naszego społeczeństwa sięga po papierosy, narażając tym samym własne zdrowie i życie. Zapoznaj się z efektami rzucenia palenia papierosów – być może przekonają Ciebie lub bliską Ci osobę do pozbycia się ze swojego życia tego toksycznego, i drogiego, problemu!

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.