w ,

Nowości na Netflix. Co warto obejrzeć?

Netflix film

Ostatnio platforma Netflix raczy nas dobrymi produkcjami, nad którymi warto się pochylić. Znajdują się w nich pozycje dla istnych koneserów, na podobne trzeba było wybrać się wcześniej do kina studyjnego. O to one:

1. Może pora z tym skończyć

Jest to przykład kina intelektualnego, przesyconego cytatami. Jednak w nadmiarze przytaczanych na głos myśli gubią się sami bohaterowie, którzy muszą odgadnąć jaka wersja rzeczywistości jest prawdziwa. A może wszystkie?

2. Diabeł wcielony

Zaskakująca produkcja, w której jedna śmierć prowadzi do kolejnej niczym strącone domino. Obrazuje skutki religijnego fanatyzmu, ale też po prostu życiowego zagubienia w tym co moralne i niemoralne. Trzymający w napięciu, refleksyjny.

3. Serial Dirty John – 2 sezon, historia Betty Broderick

Wstrząsająca historia oparta na faktach o głośnym morderstwie z 1989 roku, którego dokonała Betty Broderick na swoim ex małżonku oraz jego obecnej żonie. Odkrywa słabość ludzkiej psychiki i fakt, że nic nie jest czarno-białe. Pochylamy się nad różnymi psychologicznymi terminami, które jak się może okazać, są nam bliższe niż by się zdawało.

Debata prezydencka USA

Dziś odbędzie się pierwsza debata kandydatów na prezydenta USA

warszawa koronawirus

Warszawa w żółtej strefie? Możliwe nowe obostrzenia