w

Nowości na Netflix. Co warto obejrzeć?

Netflix film

Ostatnio platforma Netflix raczy nas dobrymi produkcjami, nad którymi warto się pochylić. Znajdują się w nich pozycje dla istnych koneserów, na podobne trzeba było wybrać się wcześniej do kina studyjnego. O to one:

1. Może pora z tym skończyć

Jest to przykład kina intelektualnego, przesyconego cytatami. Jednak w nadmiarze przytaczanych na głos myśli gubią się sami bohaterowie, którzy muszą odgadnąć jaka wersja rzeczywistości jest prawdziwa. A może wszystkie?

2. Diabeł wcielony

Zaskakująca produkcja, w której jedna śmierć prowadzi do kolejnej niczym strącone domino. Obrazuje skutki religijnego fanatyzmu, ale też po prostu życiowego zagubienia w tym co moralne i niemoralne. Trzymający w napięciu, refleksyjny.

3. Serial Dirty John – 2 sezon, historia Betty Broderick

Wstrząsająca historia oparta na faktach o głośnym morderstwie z 1989 roku, którego dokonała Betty Broderick na swoim ex małżonku oraz jego obecnej żonie. Odkrywa słabość ludzkiej psychiki i fakt, że nic nie jest czarno-białe. Pochylamy się nad różnymi psychologicznymi terminami, które jak się może okazać, są nam bliższe niż by się zdawało.

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.