w , ,

Powstało bioniczne oko, które może przywracać wzrok niewidomym

Bioniczne oko.
techgame.pl

Bioniczne oko a naturalne oko

Już na etapie projektu okazało się, że bioniczne oko wykazuje się niezwykłą, wręcz niespotykaną wśród naturalnych oczu, precyzją! W testach, przeprowadzanych przez amerykańskich inżynierów okazało się, że ma ono wiele mocnych stron.

Bioniczne oko uzyskiwało szersze pole widzenia w testach oraz miało szybszy czas reakcji niż oko naturalne. To jednak nie koniec jego zalet! Obrazy widziane za jego pomocą mają również znacznie lepszą rozdzielczość. Osoby niewidome mogą więc nie tylko odzyskać wzrok, ale i zyskać niezwykły komfort!

Zobacz także:  Tego nie jedz przed snem!

Projekt jest jednym z tych, które ukazują, jak wysoki poziom zaawansowania osiągnęła nasza cywilizacja. To, co kiedyś wydawało się być elementem science-fiction dzisiaj, na naszych oczach, staje się rzeczywistością. Nowoczesne technologie na stałe wkraczają do naszego życia, poprawiając jego komfort!

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.