w , ,

Oliwki – zdrowy dodatek do pizzy

Oliwki w drewnianym naczyniu.

Oliwki mają na tyle specyficzny smak, że nie każdy je lubi. Jednak właściwości zdrowotne oliwek sprawiają, że powinniśmy po nie sięgać tak często, jak to możliwe! Z ich dodatkiem możemy przygotować zdrową pizzę!

W diecie śródziemnomorskiej oliwki są naturalną przekąską, po którą mieszkańcy tamtego rejonu sięgają każdego dnia. Zawierają niewielką ilość kalorii, wiec pomagają w utrzymaniu atrakcyjnej sylwetki.

Dodatkowo, oliwki wspomagają funkcjonowanie całego naszego organizmu, układu trawienia, wzroku. Jedząc co najmniej 7 oliwek dziennie możemy znacznie wpłynąć na poprawę naszego zdrowia – sprawdź, co możesz dzięki nim zyskać!

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.