w , ,

Co mówi o Tobie pozycja do spania

Co mówi o Tobie pozycja do spania

Pierwsze badania, sprawdzające co mówi o nas pozycja do spania, przeprowadził Chris Idzikowski, dyrektor placówki Sleep Assessment and Advisory Service. W trakcie badania 1000 ochotników zgodziło się na to, by obserwowano ich podczas snu.

Zdaniem naukowców, nasze zachowania w trakcie wypoczynku mogą sugerować, kim tak naprawdę jesteśmy! Wszystko dzięki temu, że w trakcie snu nasze kończyny układają się bezwiednie – nie mamy kontroli nad tym, co robimy.

Ukazujemy więc swoją prawdziwą naturę – oblicze, które na co dzień być może chcemy ukryć przed światem. Sprawdź, w której pozycji śpisz i czy faktycznie dominują w Tobie przypisane do niej cechy.

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.