w ,

Zimno Ci? W ten sposób możesz się ogrzać!

Zimno Ci? W ten sposób możesz się ogrzać!

Zimowy okres nierozerwalnie łączy się z czasem, kiedy jedna warstwa ubrań nie jest wystarczająca. W tym roku wyjątkowo biały czas za oknem. Niestety niekiedy kaloryfery nie wystarczają, aby zapewnić ciepło. Zobacz, co możesz zrobić, żeby poprawić swój komfort. Sprawdź, w jaki sposób się ogrzać?

Zobacz także:  Zostaw swój zegar biologiczny w spokoju

Termowentylator


Większość może znać to urządzenie pod nazwą farelki. Jest to przenośny sprzęt, który zapewni ciepło w wybranym przez nas miejscu. Ciepło, wydobywające się z niej wydobywa się w określonym kierunku. Największą wygodę zapewnia fakt, że możemy ją łatwo przenieść.

Zobacz także:  Dieta wątrobowa - przepisy na cały tydzień dla zdrowia wątrobyKominek elektryczny


Prawdopodobnie ogrzeje serca amatorów estetyki. Jest zasilany prądem, nie wymaga ingerencji w instalację. Choć nie jest to zamiennik prawdziwego kominka, nie można mówić o tych samych doznaniach. Jednak, ta iluzja pozwala wyobrazić sobie emocje towarzyszące prawdziwemu spalaniu drewna. Działa w podobny sposób jak farelka.

Zobacz także:  Te herbaty musisz pić! Będziesz żyć wiecznieGrzejnik olejowy


Jest to urządzenie przenośne. Podłącza się je do instalacji elektrycznej. Można zmieniać ustawienie oraz pomieszczenie, w którym chcemy by urządzenie działało. Większość modeli wyposażona jest w kółka, więc nie ma utrudnień. Ze względu na wykorzystanie oleju, grzejniki te w powolny sposób się nagrzewają oraz również wolno stygną. Dużą zaletą jest fakt, że urządzenie to jest bardzo ciche.

Zobacz także:  Baza na marsie z krwi i moczuKoc elektryczny


Przewody elektryczne zainstalowane w kocu, niczym nie różniącym się od zwykłego, to jedyny element, który ma znaczenie. Również, zapewni dużo większy komfort i przede wszystkim ciepło. Koc bardzo szybko się rozgrzewa. Należy jednak uważać, by się nie przegrzał, więc nie powinno się kłaść na nim ciężkich przedmiotów. 

Zobacz także:  Najpopularniejsze nurty psychologiczne w terapii