w , ,

Wirtualna rzeczywistość pomoże nam redukować stres

Mężczyzna w okularach VR.

Wirtualna rzeczywistość już dawno przestała zaskakiwać swoją obecnością. Stała się po prostu elementem naszego życia, do którego ogromna część z nas przywykła. Dzisiaj okazuje się jednak, że może ona służyć za coś więcej niż jedynie zabawa!

Dodatkowo, aby móc cieszyć się jej zaletami, wcale nie będziemy musieli inwestować kilkuset złotych! Wystarczy nasz smartfon oraz zwykłe, kartonowe pudełko. Będzie więc ekologicznie, ekonomicznie i zdrowo!

Naukowcy z Polski postanowili opracować program, dzięki któremu będziemy mogli zredukować poziom stresu, nagromadzony w pracy, na uczelni czy w domu, relaksując się przy grze. Brzmi naprawdę ciekawie – poznaj tę inicjatywę nieco bliżej!

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.