w , ,

Dron-bus zamiast samolotu – czekają nas zmiany

Latający dron nad dłonią.

Dron-busy wkrótce mogą zastąpić samoloty! Wszystko za sprawą start-up’u Kelekona, który ogłosił, że już w 2024 roku będą obywały się pierwsze loty pasażerskie dronem. Omawiano trasę między Paryżem a Londynem i zapowiedziano premierę prototypu już w 2022 roku.

Jak na razie mowa jest głównie o lotach średniodystansowych, co ma być spowodowane budową całej maszyny. Projekt wydaje się jednak być niesamowicie innowacyjny i budzi ogromne emocje.

Być może dzięki niemu wkrótce latanie stanie się bardziej dostępne. Dron latający po Europie mógłby bowiem sprawić, że bez większych trudności moglibyśmy się przemieszczać z jednego państwa czy miasta do drugiego!

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.