w , ,

Floating – relaks, którego potrzebujesz

Kapsuła do floatingu.

Floating to forma relaksu, która sprawia, że możemy się poczuć, jak byśmy byli w innym wymiarze, na innej planecie. Nie przypomina takich form relaksu, jak sen, wspólny spacer czy spędzenie kilku godzin na leśnej kąpieli.

Polega on na tym, że zostajesz zamknięty w specjalnej kapsule, która wygląda jakby była wanną – tyle, że ma pokrywa. We wnętrzu komory znajduje się woda o ogromnym zasoleniu. Właśnie ona powoduje niesamowite doznania.

Sprawia, że wbrew grawitacji unosimy się na wodzie i czujemy się tak, jak byśmy byli w zupełnie innym wymiarze. Osoba, będąca w komorze czuje, jak by była zawieszona w czasoprzestrzeni – to, co dzieje się wokół ma zupełnie inne znaczenia a nasz głowa staje się wolna.

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.