w , ,

TOP10: dziwne rzeczy robione dla urody

Maszyna Maksa Faktorowicza.

Ludzie, szczególnie kobiety, są w stanie bardzo wiele zrobić dla urody. Każdego roku przemysł związany z kosmetykami, modą czy zabiegami medycyny estetycznej generuje milionowe zyski. Wszystko w imię piękna i estetyki.

Przed laty nie było mowy o kupnie maseczki w drogerii czy wykonaniu peelingu skóry twarzy i głowy raz w tygodniu dla zachowania świetnej kondycji i blasku na naszej skórze. Ci, którzy chcieli wyglądać młodo i pięknie, musieli posługiwać się niekiedy drastycznymi środkami.

Nie wszystkie przynosiły efekt, który dzisiaj określilibyśmy, jako piękny. Wtedy jednak wyznaczało to trendy i sprawiało, że wszyscy chcieli za nimi podążać. Czy było warto? Sami oceńcie!

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.