w , ,

Wygrana na loterii pozwala kupić przyjaciół

Pieniądze z których wychodzi roślinka.

Wygrana na loterii może całkowicie zmienić nasze życie. Wydaje się, że wielkość jej wpływu na naszą egzystencję rośnie wprost proporcjonalnie do ilości dóbr, które udało nam się wygrać.

Wietnamscy naukowcy postanowili sprawdzić, czy i ewentualnie jak znaczne wzbogacenie się wpływa na krąg znajomych. W końcu przyjaźni i miłości nie można kupić. To slogan, który zna prawdopodobnie każdy z nas. Ile ma on wspólnego z prawdą?

Zdaniem naukowców nie tak wiele, jak byśmy sobie życzyli. Zasobny portfel sprawia bowiem, że powinniśmy zadbać o obszerny stół w naszym domu. Najpewniej nie zabraknie gości, którzy będą chcieli z nami przy nim siedzieć…

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.