w , ,

To wino niszczy ziemię i zdrowie

Prosecco nalewane do kieliszka.

Prosecco w ostatnich latach stało się ulubionym winem wielu Polek i Polaków, ale nie tylko. Zyskało popularność również w innych europejskich krajach takich, jak Anglia czy Niemcy. Osiąga tam doskonałe wyniki sprzedażowe.

Szczególnie uwielbiają je kobiety. Delikatny, musujący smak sprawił, że piwo, cydr czy drink przestały być jedynymi dostępnymi opcjami na wieczór. Litrami zamawia się je w kawiarniach, barach. W wielu domach nie brakuje go również w lodówce.

Okazuje się jednak, że popularność wina nie idzie w parze z etyką jego produkcji. Dentyści mówią również o tym, jak bardzo niebezpieczne jest ono dla zdrowia naszych zębów. Warto sprawdzić, czy na pewno chcemy je pić…

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.