w , ,

Marihuana źle wpływa na kilka pokoleń

Liść marihuany na ciemnym tle.

Już od lat mówiło się o tym, że marihuana negatywnie wpływa na męską płodność, ponieważ ogranicza liczbę plemników. Im mniej ich jest, tym trudniej o zapłodnienie. Teraz naukowcy mówią o tym, że problem może być jeszcze głębszy!

Ich zdaniem regularne sięganie po marihuanę ma bowiem sprawiać, że problemy z płodnością będą miały charakter wielopokoleniowy. To oznacza, że jeśli dzisiaj sięgasz po narkotyk, to Twoje dzieci będą ponosiły konsekwencje tych wyborów.

Jeszcze kilka pokoleń mężczyzn może zmagać się ze zmniejszoną liczbą plemników w nasieniu. To bardzo negatywne prognozy w obliczu rosnących problemów Polaków oraz ludzi z całego świata z powiększeniem rodziny.

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.