w , ,

Pentagon opracował mikrochip wykrywający COVID-19. Umieszcza się go pod skórą

Badacz w laboratorium.

Triumf zwolenników teorii spiskowych w związku z koronawirusem – Amerykanie opracowali mikrochip wszczepiany pod skórę! Choć dla wielu wciąż może to brzmieć, jak science fiction, to takie informacje na naszych oczach stają się rzeczywistością!

Osoby, które w Pentagonie zajmowały się badaniami medycznymi opracowały chip, który będzie w stanie wykrywać zachorowanie na koronawirusa! Aby to było możliwe, konieczne jest umieszczenie chipu pod skórą człowieka.

Fakt powstania innowacyjnego sposobu wykrywania zachorowań nie umknął uwadze zwolenników teorii spiskowych, których liczba wydaje się rosnąć z dnia na dzień. Uważają oni, że chipy mają służyć do kontrolowania społeczeństwa. Czy faktycznie jest się czego obawiać?

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.