w

Drony sterują pogodą w Dubaju

Mężczyzna ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Interesting Engineering poinformował, że sterowanie pogodą w Dubaju stało się faktem. Zjednoczone Emiraty Arabskie zainwestowały w projekt, w którym wyspecjalizowane drony mają mieć wpływ na wywołanie deszczu.

Na ten cel zainwestowano 15 milionów dolarów. Deszcz wydaje się być niezwykle pożądany w mieście, które właściwie znajduje się na pustyni. Rosnący problem braku wody wydaje się być priorytetem.

Miasto rozwija się w zawrotnym tempie – zarówno ekonomicznie, jak i architektonicznie. Powstaje w nim pierwszy na świecie sąd kosmiczny. Wydaje się jednak, że bez wody to wszystko się zatrzyma, a miasto nie będzie tak atrakcyjne.

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.