w ,

TOP10: najdziwniejsze sporty świata

Fretka w spodniach.
rankingi24.pl

Fretka w spodniach

Niektóre najdziwniejsze sporty świata są niebezpieczne. Ten wydaje się być wyjątkowo groźny, ale nie dla samego człowieka. Bardziej obawiamy się w tym wypadku o bezpieczeństwo fretki, która jest uwięziona w spodniach.

Sam sport polega na tym, że biorący w nim udział mają za zadanie włożyć sobie fretkę do spodni i następnie zacisnąć pasek. Zwierzę próbuje się wydostać, więc nie jest to tak proste, jak mogłoby się wydawać.

Dotychczasowy rekord należy do Rega Mellera i został ustanowiony w 1981 roku, więc naprawdę dawno! Rekord wynosi 6 minut i dotychczas nie został pobity.

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.