w , ,

Ta maść zmieni Twoje życie

Maseczka z węgla aktywnego na twarzy.
kobieco.pl

Maseczka na twarz

Oprócz tego, że maść z węgla aktywnego możemy stosować miejscowo, zaleca się także jej stosowanie na skórę całej twarzy. W formie maseczki specyfik szczególnie sprawdzi się u osób, które mają przetłuszczającą się cerę.

Wówczas maseczka pomoże nam się pozbyć nadmiaru sebum, oczyści twarz z wągrów i sprawi, że skóra będzie promienna, oczyszczona i delikatna w dotyku. Tego rodzaju maseczki nie należy jednak wykonywać zbyt często.

Zobacz także:  Najwyższy człowiek na świecie to prawie 3 metrowy gigant!

Mimo, że są w niej zawarte składniki nawilżające, to jeśli byśmy nadużywali jej właściwości, moglibyśmy doprowadzić do przesuszenia i podrażnienia skóry. Jedna kuracja w tygodniu będzie wystarczająca.

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.