w , ,

Ta maść zmieni Twoje życie

Olej kokosowy i oliwa.
unsplash.com

Pozostałe składniki w maści

Oprócz tego w maści powinien znaleźć się także olej kokosowy. Ma właściwości nawilżające, a jego konsystencja sprawi, że maść będzie wygodna w użytkowaniu i nakładaniu na całą twarz czy miejsca ukąszenia.

Podobne zastosowanie będzie miał również wosk pszczeli. Maść, która będzie go zawierała, doskonale nawilży skórę i będzie ją chroniła przed utratą wody, co jest szczególnie ważne u osób ze skłonnościami do przesuszającej się skóry.

Zobacz także:  Negatywne skutki korzystania z mediów społecznościowych. Są gorsze niż Ci się wydaje

Do maści dodatkowo możemy dodać kilka kropli olejku z drzewa herbacianego, który posiada właściwości przeciwzapalne, antybakteryjne, przeciwwirusowe, antyseptyczne, dzięki czemu łagodzi zmiany trądzikowe i zapobiega ich powstawaniu.

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.