w , ,

Ta maść zmieni Twoje życie

Olej kokosowy na drewnianej łyżce.
unsplash.com

Przygotowanie maści

Na początek musimy rozpuścić wosk pszczeli oraz olej kokosowy. Najlepiej dokonać tego za pomocą kąpieli wodnej. Zagotowujemy wodę i umieszczamy na jej powierzchni metalową miskę, do której wkładamy trzy łyżeczki wosku pszczelego i 6 łyżeczek oleju kokosowego.

Następnie mieszamy je w kąpieli wodnej, aż do całkowitego rozpuszczenia. Wyjmujemy je z kąpieli i dodajemy pozostałe składniki w następujących proporcjach: 4 łyżeczki olejku z nagietka, około 15 rozdrobnionych kapsułek węgla aktywnego.

Zobacz także:  Twoje zdenerwowanie powoduje stres u psa

Całość mieszamy, aby połączyć wszystkie składniki. Następnie maść uzupełniamy 4 łyżeczkami glinki – najlepiej zielonej – oraz 8 kroplami olejku z drzewa herbacianego. Wszystko ponownie mieszamy, aby każdy składnik wniknął w pozostałe.

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.