w , ,

Już wiemy kto poleci statkiem SpaceX na Marsa! Cena za miejsce to aż 205 mln złotych

Kosmonauta.

Axion Space oraz SpaceX chcą organizować komercyjne loty w kosmos. Choć jeszcze niedawno wydawało się, że to jedynie odległe marzenia, to właśnie stają się one rzeczywistością! Wiemy bowiem, kto poleci statkiem SpaceX na Marsa!

Znamy także cenę biletów! Trzy osoby, lecące jako cywile, zapłacą za tę ekskluzywną podróż aż 55 milionów dolarów za jeden bilet, co w przeliczeniu na złotówki daje około 205 milionów złotych!

Oczywiście kapitan, jako, że jego rolą będzie kierowanie statkiem kosmicznym, nie musi ponosić z tego tytułu żadnych opłat. Wycieczka wydaje się być niezwykle ekskluzywną i widnieć poza zasięgiem wzroku większości z nas. Poznajmy więc szczęśliwców, którzy wkrótce staną na Marsie!

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.