w , ,

Historycy wątpią w istnienie Jezusa i mają na to szokujące dowody

Rzeźba Chrystusa.

Istnienie Jezusa jest jedną z fundamentalnych kwestii, jeśli chodzi o chrześcijaństwo. Dotychczas teolodzy uznawali, że o ile kwestia jego boskości jest sporna, to faktycznie jest on postacią historyczną.

Najnowsze doniesienia naukowe przeczą tej teorii. Mimo, że wzmianki o Jezusie Chrystusie pojawiają się w kulturze żydowskiej, chrześcijańskiej i rzymskiej, to Jezus tak naprawdę mógł wcale nie istnieć!

Dowiedz się, jakie są najnowsze doniesienie naukowców i na czym są one oparte. Choć może się wydawać, że dla wielu będzie to szokujące, to warto śledzić badania naukowe i poznawać teorie, które są z nimi związane!

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.