w ,

Chrześcijaństwo to halucynacje

Osoba z książką o wschodzie słońca.

Zdaniem pewnego naukowca chrześcijaństwo powstało po zjedzeniu muchomora, który spowodował halucynacje. Dla wielu brzmi to, jak herezja. Dla innych to kolejne doniesienie, które najprawdopodobniej wkrótce zostanie obalone.

W końcu od pewnego czasu regularnie mówi się o nowych odkryciach dotyczących Biblii i postaci, które są w niej przedstawione. Pewnego razu dowiadujemy się o domniemanej żonie Chrystusa, jeszcze innym razem ktoś mówi o grobie jego brata, Jakuba.

Tym razem pewien naukowiec wysunął naprawdę śmiałą tezę, która dla wielu chrześcijan może być wręcz obraźliwa. Badacz uważa jednak, że posługuje się pismami a nie własnym zdaniem czy poglądami.

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.