w , ,

Poznaj człowieka-pandę

Chłopiec-panda.

Artem Petrosyan urodził się w 2019 roku w Armenii. Aż 80% jego ciało zajmowały znamiona. Z tego względu lekarze nie dawali chłopcu zbyt dużych szans na przeżycie. Mylili się! Obecnie Artem ma już 2 lata i wciąż ma się dobrze.

Jego wola walki oraz nietuzinkowy wygląd inspirują tysiące ludzi każdego dnia, którzy obserwują losy chłopca za pomocą mediów społecznościowych. Matka chłopca w ciąży nie podejrzewała, że jej dziecko jest tak wyjątkowe.

Przez 9 miesięcy wszystko było w porządku. Jednak po narodzinach, kiedy lekarze zobaczyli chłopca, od razu zasugerowali jej, że może zostawić go w szpitalu. Jednak matki nie odrzucił wyjątkowy wygląd noworodka i postanowiła go wychować.

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.