w , ,

Gry to jednak nie trening mózgu online

Komputer.

Trening mózgu online, który możesz wykonać grając w gry. Dla graczy brzmi to, jak doskonały powód do tego, by móc spędzać godziny przed komputerem. To już nie marnowanie czasu. To sport i samorozwój.

Naukowcy postanowili jednak sprawdzić, czy teoria mówiąca o tym, że granie w gry zwiększa nasz refleks, umiejętności werbalne oraz poprawia naszą pamięć jest prawdziwa. Wyniki są dość zaskakujące i stają w opozycji do dotychczasowych doniesień.

Granie w gry wcale nie jest treningiem, o którym przez lata mówiono, chcąc zmienić podejście do tego internetowego sportu. Przez lata żyliśmy zatem w błędzie, który postanowili wyjaśnić naukowcy z Uniwersytetu Zachodniego w Ontario.

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.