w ,

„Zabójca z Twittera” złapany! Został skazany na śmierć za poćwiartowanie 9 kobiet

Zabójca z Twittera.

Internet wydaje się być bezpiecznym miejscem dla dorosłych. W końcu jesteśmy w stanie samodzielnie ocenić sytuację i znaleźć niebezpieczeństwo. ’Zabójca z Twittera’ jest jednak dowodem na to, że i nas może spotkać zagrożenie w sieci.

Portale randkowe czy społecznościowe wydają się być doskonałym miejscem do nawiązywania relacji. Okazuje się jednak, że mogą być śmiertelną pułapką dla tych, którzy spotkają na nich niewłaściwe osoby.

Sprawdź, jak manipulacja, okrucieństwo i bestialstwo może zmienić bieg życia kilkudziesięciu osób, a kilka z nich pozbawić życia i uważaj na siebie przy nawiązywaniu nowych znajomości.

Ta historia daje też do myślenia wszystkim tym, których bliscy spędzają ogromną ilość czasu w sieci. Warto czasem spytać czy ktoś nie potrzebuje naszej rady, wsparcia a być może pomocy specjalisty.

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.