w , ,

Freeganizm – nowa moda czy niebezpieczny trend

Freeganizm.

Czy wiesz, że są wokół Ciebie osoby, które nie chodzą do sklepów na zakupy żywnościowe? Zamiast tego nurkują w śmietnikach, wyszukując tam skarby, które po prostu wyrzucono. Freeganizm rośnie w siłę!

Coraz częściej mówi się bowiem o osobach, które wybierają taki styl życia. Choć dla większości wciąż wydaje się to być zbyt niehigieniczne i obrzydliwe, to liczba freegan w naszym kraju rośnie. Moda oczywiście przyszła z za granic naszego kraju.

Poznaj bliżej specyfikę życia freegan, ich motywację do tego, by jedzenia szukać w niestandardowych miejscach. Tak naprawdę nie są to osoby niechlujne czy zaniedbane – może nim być nawet Twój sąsiad!

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.