w ,

Nowa choroba atakuje. Naukowcy nie umieją tego wytłumaczyć

Nowa choroba atakuje

Pojawiające się nowe schorzenia to problem. Nie wiadomo jak i czym walczyć. Pandemia COVID-19 zatrząsnęła światem i pokazała, że mimo szerokiego postępu i rozwoju, nadal wiemy mało o ludzkim organizmie. Choroba, która pojawiła się w Kanadzie szokuje.

Zobacz także:  Dlaczego nie owinąłeś jeszcze swoich kluczyków folią aluminiową

Problemy z pamięcią?

Nie jest to nowe odkrycie, pierwsze przypadki miały miejsce w 2013 roku, teraz znacznie bardziej ludzie obawiają się tej dziwnej przypadłości. Początek miał miejsce w kanadyjskiej prowincji Nowy Brunszwik. Tam zaczęły się zgłaszać osoby, z takimi dolegliwościami jak: problemy z pamięcią, kłopoty z utrzymaniem równowagi, zaburzenia widzenia, omamy wzrokowe, utrata wagi czy ból kończy. Zwrócono również uwagę na zmiany w zachowaniu.

Zobacz także:  Ziemniaki są trujące dla ludzi - uważaj na nie

Nowa choroba atakuje nie tylko osoby starsze

Pomimo tego, że objawy mogłyby wskazywać na demencję bądź chorobę Alzheimera, nie tylko starsze osoby zostały objęte tym zaburzeniem. Coraz więcej osób młodych zaczęło się zgłaszać z podobnymi dolegliwościami. Choroba jest niewyjaśniona i do tej pory nie można wskazać jej przyczyn. Określa się ją mianem zespołu neurologicznego o nieznanym pochodzeniu.

Zobacz także:  Powstał ranking najbrudniejszych miast w Polsce. Zobacz co jest na pierwszym miejscu

Nowa choroba atakuje

Niezwykłe znalezisko! Pierścień z wizerunkiem Jezusa

Nowa choroba atakuje

Nierasowy, znaczy zdrowszy! Dlaczego kundle są lepsze