w , ,

Sztuczki fotografów reklamowych

Burger na czarnym tle.

Fotograficzne sztuczki wykorzystywane są tak często, że nawet nie zdajemy sobie sprawy, w jaką pułapkę wpadamy! Jesteś zdziwiony, kiedy zamawiasz dany produkt albo widzisz go pierwszy raz na żywo i wygląda on zupełnie inaczej niż na zdjęciach?

Nie jest to kwestia niedbałości podczas przygotowania tylko tego, że zdjęcia, które widziałeś, wcale nie były naturalne. Ziemniaki zamiast lodów, nitki używane do zdjęć czy olej zamiast syropu – to tylko niektóre sztuczki wykorzystywane do reklam, zdjęć.

Poznaj ich więcej a zobaczysz, że nie możesz już patrzeć na reklamy tak jak kiedyś! Dzięki temu będziesz mógł bardziej świadomie postrzegać produkty, po które sięgasz i przestaniesz nabierać się na te dopracowane sztuczki marketingowe…

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.