w , ,

Jak zbudować trwały związek, oparty na solidnych filarach

Dziewczyna, siedząca na kolanach chłopaka.
unsplash.com

Nie mierz partnera swoją miarą

Oceniania partnera według swoich standardów, oczekiwań i przyzwyczajeń, to jeden z podstawowych błędów, jaki popełniają osoby, będące w stałych związkach. Ocenianie kogoś jedynie przez pryzmat siebie nie da nam odpowiedzi na pytanie, jak zbudować trwały związek.

Może wręcz uniemożliwić stworzenie zdrowej relacji. Warto pamiętać, że nasze zachowania, przyzwyczajenia a nawet światopogląd, to efekt wszystkiego, co nas spotkało. Wpływa na to sytuacja rodzinna, życie towarzyskie i indywidualne przeżycie.

Zobacz także:  Ayran co to: Tradycyjny napój jogurtowy z Bliskiego Wschodu

Nie możemy więc założyć, że drugi człowiek, mający zupełnie inną drogę życia niż my, będzie myślał dokładnie tak, jak tego oczekujemy. Zamiast negatywnych ocen, znacznie lepiej wprowadzić w życie naszą kolejną zasadę, jaką jest pełne zrozumienie.

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.