w ,

Pracujesz w domu? Musisz mieć te rzeczy!

3

W obliczu pandemii koronawirusa pewnie duża cześć z Was przeniosła swoją pracę do domu i pracuje zdalnie, dlatego też przygotowaliśmy specjalnie dla Was listę produktów, które warto zakupić jeśli chcecie poprawić swoją produktywność w domowych warunkach lub po prostu poprawić atmosferę pomieszczenia w którym przebywacie.

Czytaj także: Jak przygotować się na koronawirusa?

Miedziany kubek

1
Pracujesz w domu? Musisz mieć te rzeczy! 1

Ładnie wygląda? Nie nie o to chodzi. Miedziane kubki mają to do siebie, że bardzo dobrze oczyszczają wodę z bakterii oraz hamuje ich rozwój, a dodatkowo uszlachetniają wodę nasycając ją jonami miedzi, które są niezbędne dla naszego zdrowia. Miedzany kubek kupisz za 75,00 zł. Kliknij tutaj!

Chusteczki do kurzu

biurko
Pracujesz w domu? Musisz mieć te rzeczy! 2

Oczyść swoje biurko oraz półki z kurzu i nadaj im aksamitny zapach dzięki olejkowi pielęgnującemu drewniane meble. Chusteczki kupisz tutaj.

Słuchawki bezprzewodowe

2
Pracujesz w domu? Musisz mieć te rzeczy! 3

Masz problemy ze skupieniem się na swojej pracy? Rodzina, żona czy może dzieci cały czas odrywają Cie od pracy? Mamy coś dla Ciebie! Spraw sobie bezprzewodowe słuchawki i odetnij się od świata otaczającego Ciebie na czas pracy. Kup słuchawki dla siebie tutaj.

Okulary do komputera z Antyrefleksem

3
Pracujesz w domu? Musisz mieć te rzeczy! 4

Nie niszcz swoje wzroku, praca w ciemności szczególnie nocą ma bardzo zły wpływ na jakość Twoje snu (problemy z zaśnięciem, gorszej jakości sen), ale także pogarsza Twój wzrok. Zadbaj o swoje oczy i zacznij je chronić specjalnymi okularami z antyrefleksem. Nie zapomnij również robić przerw co 1-2 godziny na 10-15 minut, aby dać swoim oczom odpocząć.

Okulary damskie kupisz tutaj.

Okulary męskie kupisz tutaj.

Kaktusowy nawilżacz powietrza

kaktus
Pracujesz w domu? Musisz mieć te rzeczy! 5

Ten słodki nawilżacz powietrza ładuje się po kablu USB, więc możesz śmiało nie martwić się o swoje powietrze w biurze i cieszyć się czystym nawilżonym powietrzem.

Nawilżanie powietrza jest szczególnie ważne w okresie rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa. Wirus uwielbia suche miejsca, dlatego też często nawilżanie powietrza oraz picie wody w celu nawilżenia jamy ustnej jest wskazane.

Ten ultradźwiękowy nawilżacz powietrza w kształcie kaktusa kupisz tutaj.

Podkładka pod mysz i klawiaturę

mata
Pracujesz w domu? Musisz mieć te rzeczy! 6

Nie pozwól, aby Twoja klawiatura i myszka ślizgały się po biurku. Zapewnij sobie wygodę pracy wyposażając swoje biurko w antypoślizgową matę pod mysz oraz klawiaturę. Specjalną matę kupisz tutaj.

Nawilżanie ust

people-2557446_640
Pracujesz w domu? Musisz mieć te rzeczy! 7

Podczas pracy w szczególności blisko grzejnika Twoje usta zaczną usychać, pojawi się na nich martwy naskórek. Zadbaj o ich odpowiednie nawilżenie nakładając na nie co jakiś czas pomadkę, którą znajdziesz tutaj. I nie jest to porada tylko dla Pań, ale także Panów. Dbajcie o swoje usta!

Co najważniejsze: Pozostańcie w domu!

Wiemy, że duża część Polaków czas kwarantanny traktuje jak wakacje, wychodząc z domu wraz z całą rodziną. Spotykają się w miejscach publicznych, jeżdżą na rowerach. Czas kwarantanny to czas w którym nie wychodzimy z domów, unikamy miejsc publicznych (także kościołów), a po zakupy spożywcze czy do apteki chodzimy tylko jeśli musimy.

Niesamowita wiadomość przekazana na zdjęciu przez grupę lekarzy walczących z koronawirusem. Na zdjęciu: „Zostaliśmy tu dla Ciebie, więc Ty proszę zostań w domu dla nas”.

groch

Superfoods czym są i dlaczego powinniśmy je spożywać?

lodówka

Jak jedzenie w nocy wpływa na Twój organizm?