w , ,

Zacznij wykorzystywać prawo przyciągania

Kubek i książka w promieniach słońca.
unsplash.com

Zakończ ten rozdział

W manifestowaniu ważna jest umiejętność odcinania się od zdarzeń, które już nas nie dotyczą i nie są częścią naszego życia. Chodzi o osoby, z którymi już się rozstaliśmy, stanowiska pracy, które już do nas nie należą.

Zobacz także:  Niesamowite właściwości skórki cytryny. Nigdy jej nie wyrzucaj

To bardzo ważne. Zamknięcie pewnych rozdziałów pozwala nam w pełni skupić się na tym, co czeka nas w przyszłości i otworzyć się bardziej na to, co ma dla nas do zaoferowania Wszechświat.

Prawo przyciągania nie działa, gdy jest blokowane przez tak duże zakłócenia, jak przywiązanie do kogoś, z kim mieliśmy styczność w przeszłości czy do rzeczy materialnych, które już z jakiegoś powodu utraciliśmy.

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.