w , ,

Sprawdź prognozy dla Twojego dziecka

Zamyślone dziecko.

Test pianki w dużym uproszczeniu ma sprawdzić, czy Twoje dziecko jest w stanie odroczyć nagrodę na przyszłość. Choć sam test jest banalnie prosty, to mówi o predyspozycjach naszego dziecka znacznie więcej, niż moglibyśmy się spodziewać.

Testy Marshmallow po raz pierwszy przeprowadzano w latach 60-tych XX wieku. To, jak wiele z psychiki dziecka – a później dorosłego – potrafią odzwierciedlić jest wciąż badane. Z perspektywy dziecięcej psychologii test jest uznawany za przełomowy.

Co ciekawe, przeprowadzenie testu może być także wskazówką dla rodziców, w jakim kierunku powinni podążać ze swoim dzieckiem. Pokazuje, jakich zachowań należy unikać, a jakie wzmacniać. Warto skorzystać z tej wiedzy!

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.