w , ,

Światowej sławy fizyk ostrzega: próby kontaktu z obcymi to fatalny pomysł. „Nie znamy ich intencji”

Planety w Układzie Słonecznym.

Zastanawialiście się kiedyś, co tak naprawdę oznaczałby dla nas kontakt z obcymi? Choć jako cywilizacja wciąż do niego zmierzamy, to wydaje się, że nie do końca przeanalizowaliśmy konsekwencje, z jakimi taki kontakt mógłby się wiązać.

Przede wszystkim, na co zwraca uwagę Michio Kaku, nie jesteśmy w stanie przewidzieć tego, jakie będę ich intencje wobec nas. Być może trafimy na bardzo zaawansowaną pozaziemską cywilizację, która nas zdominuje?

Zagrożeń może być bardzo wiele – od różnić kulturowych, przez inne poziomy rozwoju cywilizacyjnego aż po nieznane naszej cywilizacji patogeny, które mogłyby nami zawładnąć. Poznaj opinię światowej klasy fizyka w zakresie kontaktów pozaziemskich.

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.