w , ,

Siemię lniane – sposób na zaparcia, wypadające włosy czy problemy z cerą

Siemię lniane w ziarnach i zmielone.

Legendy głoszą, że Maria Antonina piła len mielony na czczo. Jego właściwości sprawiają, że sięgają po niego modelki, prezenterki telewizyjne czy gwiazdy ze świata sportu – z czego to wynika? Otóż z efektów, jakie dzięki niemu można osiągnąć!

Jest ich mnóstwo – od złagodzenia problemów jelitowych, przez pozbycie się problemów z łamliwymi, wypadającymi włosami rozdwajającymi się paznokciami po możliwość złagodzenia gardła u osób, które sporo na co dzień mówią lub śpiewają.

Jeśli którakolwiek z tych rzeczy jest dla Ciebie celem do osiągnięcia, to nie czekaj! Dowiedz się, jak pić len mielony, w jakich ilościach i kiedy. Poznaj też zakres problemów, z którymi pomoże Ci się uporać.

Napisane przez Maria Konopka

Maria Konopka jest uznaną ekspertką i autorką w dziedzinie zdrowia publicznego, specjalizującą się w zdrowym odżywianiu, prewencji chorób przewlekłych oraz wpływie stylu życia na samopoczucie. Z wykształceniem w zakresie dietetyki i zdrowia publicznego, swoje ponad 15-letnie doświadczenie przekuła w liczne artykuły i praca naukowe, dzieląc się wiedzą i inspirując do zdrowszego życia. Aktywnie uczestniczy w konferencjach i mediach społecznościowych, promując zdrowe nawyki i znaczenie prewencji.