w ,

5 najlepszych miejsc na narty w Polsce

Najlepsze miejsca na narty

Sezon narciarski już się rozpoczął. Pogoda za oknem, pozwala się cieszyć z tego
zimowego sportu. Nie każdy jednak ma swoje ulubione miejsca, do których wraca. Zobacz, gdzie warto się wybrać! Przedstawiamy najlepsze miejsca na narty w Polsce.

Zobacz także:  Trendy ślubne na nadchodzące lata

Czarna Góra – najlepsze miejsca na narty 

Dla fanów nowoczesnych i szybkich rozwiązań. Luxtorpeda- superszybka kolej liniowa wchodzi w skład tego ośrodka narciarskiego. Aż 3000 osób może cieszyć się atrakcją w ciągu godziny. Na terenie ośrodka znajduje się 9 wyciągów. Również snowboardziści odnajdą tutaj coś dla siebie.

Zobacz także:  Najbardziej tajemnicze miejsca na ziemi, które musisz zobaczyć!

Białka Tatrzańska

Ośrodek znajdujący się na Podhalu i oferuje 3 stacje narciarskie: Banię, Kaniówkę i Kotelnicę. Na miejscu znajduje się sieć kolejek krzesełkowych, ułatwiający przejazd na stok. Miejsce to wyróżnia się systemem naśnieżania tras. Nie trzeba się martwić o niesprzyjające warunki pogodowe. Dla fanów nart i desek czeka 19 wyciągów. Ten ośrodek jest dobry zarówno dla amatorów jak i starszych stażem, każdy będzie mógł skorzystać z dostosowanych do niego atrakcji.

Zobacz także:  Czy wiesz jak wyglądają samochody najbogatszych Polaków?

Szczyrk

Odnowiony ośrodek może pochwalić się nowoczesną infrastrukturą. Narciarze, korzystając z jednego karnetu mogą jeździć zarówno na trasach należących do Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego, jak i Centralnego Ośrodka Sportowego.
Ośrodek oferuje dwa wyciągi krzesełkowe oraz sześć wyciągów orczykowych. Trasa jest przygotowana przy pomocy ratraków, a jeśli zajdzie taka konieczność – sztucznie naśnieżana.

Zobacz także:  8 pomysłów na hobby, które rozwija nasze zmysły

Jaworzyna Krynicka

Idealne połączenie dla fanów niestandardowych rozwiązań. Tutaj odnajdą się zwolennicy narciarstwa biegowego, zjazdowego a także snowboardziści. Na miejscu znajduje się kolej gondolowa, która znacznie ułatwia dotarcie na szczyt góry. Poza kolejką gondolową narciarze i snowboardziści mogą korzystać z 9 wyciągów.

Zobacz także:  Nurkowie znaleźli kamerę na dnie oceanu i odkryli coś nieprawdopodobnego w środku

Zieleniec

Największa stacja narciarska w Kotlinie Kłodzkiej. Ośrodek jest zlokalizowany w Dusznikach Zdrój w Górach Orlickich. 22 trasy w Zieleńcu Ski Arena jest doświetlana, także możliwa jest jazda również wieczorem. Ośrodek oferuje 30 wyciągów z ekspresowymi kanapami oraz 23 pozostałych. W ofercie znajduje się czarna trasa. Bardziej zaawansowani jeźdźcy mogą korzystać z ukształtowania terenu.

Zobacz także:  Największe metamorfozy gwiazd

Najlepsze miejsca na narty

Czerwona końcówka od szampana – niewiarygodne do czego służy

Najlepsze miejsca na narty

Niewiarygodne odkrycie w kosmosie! ,,Tajemnicza chata” na Księżycu