w

Niesamowite zdjęcia wraku Titanica

Wrak Titanica.
natgeotv.com

Zdjęcia Titanica – badacze w niebezpieczeństwie

Cała wyprawa była bardzo niebezpieczna, ponieważ w miejscu, w którym znajduje się wrak Titanica panują warunki, które nie są sprzyjające dla człowieka! Mamy tam do czynienia z silnymi prądami morskimi.

To jednak nie koniec niebezpieczeństw, na które narażeni byli badacze głębinowi. Musieli uważać również na to, aby żadna z części wraku, która ewentualnie mogła się od niego oderwać, w nich nie uderzyła.

Łódź była niewielka i zwinna, ale również mogła doprowadzić do tego, że jej ruch przyczyniłby się do zniszczenia fragmentu statku.

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.