w

Niesamowite zdjęcia wraku Titanica

Wrak Titanica.
natgeotv.com

Upływ czasu

Zdjęcia Titanica i relacje nurków pokazują, że część statku jest w naprawdę dobrym stanie i poradziła sobie z upływem czasu.

Niestety, nie można tego powiedzieć o całym wraku! Kwatery oficerskie oraz pomieszczenia, w których przebywała załoga statku są właściwie całkowicie zniszczone.

Co szczególnie smutne, zniszczone zostały również cechy charakterystyczne statku, które pozwalały go wyróżnić na tle innych pojazdów tego typu. Upływ czasu sięga nawet pod wodę…

Zobacz także:  Świąteczne tradycje z różnych zakątków świata - poznaj je bliżej

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.