w

Nieznane fakty z życia Adolfa Hitlera

9. Hitler utworzył armię z gadających psów

fakty z życia Adolfa Hitlera
wikipedia.org

Trudno w to uwierzyć, jednak według doktora Jana Bondesona, Hitler i jego poplecznik wyłapali najbardziej „wykształcone” psy, z którymi potrafili się w jakiś sposób komunikować (poprzez stukanie łapami, szczekanie i machanie ogonem) – a dodatkowo ponoć nawet jeden z nich szczekał: „Mein Fuhrer!”

Te psy miały pomóc mu wygrać wojnę, co ma sens, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę to, że Hitler był bardzo mocno przywiązany do swoich psów, Blondi i Belli.

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.