w , ,

Jeden akumulator dla całego domu

Akumulator na ścianie.

Jakiś czas temu Tesla zapowiedziała, że wkrótce ujawni swój najnowszy wynalazek, ale chyba nikt nie spodziewał się, że będzie to akumulator! Można się jednak domyślić, że nie jest to zwyczajny generator energii.

Nowe dziecko Elona Muska ma zasilić cały dom bez pomocy żadnych innych urządzeń generujących energię elektryczną. Urządzenie nosi dumną nazwę Powerwall i jego twórcy mówią, że jest czymś znacznie więcej, niż tylko źródłem energii.

Dowiedz się, jakie funkcje ukrywa i co dzięki niemu możesz zyskać. To prawdziwa rewolucja nie tylko w branży samych akumulatorów. Okazuje się, że będzie to także niesamowity magazyn do przechowywania energii pochodzącej np. z paneli fotowoltaicznych!

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.