w , ,

Magiczny napój Ayahuasca, święta krew Jezusa przyjmowana od tysięcy lat!

Ayahuasca - składniki do jej przygotowania.
journeymachupicchu.com

Czym jest ayahuasca? Dlaczego dla kościołów ayahuascowych jest ważna?

W pierwszej połowie XX wieku nastąpiło połączenie się tradycji południowoamerykańskich z kulturą zachodniej. Zaowocowało to utworzeniem ruchów religijnych, które były zestawieniem szamanizmu ayahuascowego z katolicyzmem. W obrzędach tych grup religijnych przyjmuje się ayahuascę.

Pod tym terminem kryje się psychoaktywny napój, który przygotowywany jest przez szamanów. Ayahuasca to wywar z Banisteriopsis caapi, połączony z liści Psychotrii viridis lub Diplopterys cabrerana. Napój uważa się za wehikuł czasu, który umożliwia przeniesienie się do wymiaru, w którym można spotkać duchy przodków.

Według członków tych wierzeń, ayahuasca przenosi do obszaru prawdziwego szczęścia i wiedzy. Przy regularnym stosowaniu umożliwia ona człowiekowi zjednoczenie się z zamieszkującą w niej żywą inteligencją, która pomoże człowiekowi odkryć jego duchową tożsamość.

Zobacz także:  15 zdrowotnych właściwości gorzkiej czekolady

Wywar wywołuje nudności i wymioty, które utożsamia się z procesem oczyszczania organizmu z toksyn. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jakie są początki kościołów, łączących spożywanie ayahuaski z kościołem katolickim, zapraszamy Cię do przeczytania kolejnej części tego artykułu.

Blanche przed uwięzieniem i po uwolnieniu.

Ukrywała na strychu swoją córkę przez 25 lat, ludzie zaczęli coś podejrzewać

Papryczki jalapeno w misie.

Jalapeno to bomba witaminowa. Zacznij je jeść i zobacz co się stanie