w , ,

Magiczny napój Ayahuasca, święta krew Jezusa przyjmowana od tysięcy lat!

Ayahuasca.
kahpi.net

Jakie religie ayahuaskowe utworzyły się po śmierci Mestre Irineu?

Po śmierci Mestre Irineu pojawiły się konkurujące ze sobą ośrodki. Widoczne stały się różnice doktrynalne. Jednym z największym ośrodków stał się CEFLURIS, założy przez jednego z uczniów Serry. Podczas ceremonii, przez wyznawców tego ośrodka stosowana jest nie tylko ayahuasca, ale też marihuana.

Zobacz także:  Wygrana na loterii pozwala kupić przyjaciół

Kolejną religię ayahuaskową założył przyjaciel Serry, Daniel Pereira de Mattosa. Swój kościół nazwał Barquinha, co nawiązywało do wizji, którą przekazała mu ayahuasca. Zwolennicy tego wierzenia traktują Święty Krzyż jako łódź, na której przemierzają morze. Uważają oni, że podczas ceremonii nawiązują kontakt z syrenami oraz duchami delfinów.

Największym obecnie kościołem ayahuaskowym jest z kolei União do Vegetal. Posiada on kilkanaście tysięcy członków z różnych grup socjoekonomicznych oraz ośrodki w Brazylii, USA i kilku krajach europejskich. Ayahuasca jest przez nich uznawana za sakrament i źródło wiedzy duchowej, która pozwala im osiągnąć wyższy poziom świadomości.

W latach 90 członkowie UDV stali się przedmiotem zainteresowań wielu grup badawczych. Sama ayahuasca już w latach 70 została zdelegalizowana w wielu krajach. W kościołach ayahuaskowych obowiązuje zakaz namawiania innych do przyjmowania wywaru, jednak ayahuasca staje się coraz bardziej popularna. Ma to miejsce już nie tylko w Brazylii, ale także w USA i Europie.

Blanche przed uwięzieniem i po uwolnieniu.

Ukrywała na strychu swoją córkę przez 25 lat, ludzie zaczęli coś podejrzewać

Papryczki jalapeno w misie.

Jalapeno to bomba witaminowa. Zacznij je jeść i zobacz co się stanie