w , ,

Tych ryb unikaj

Złowiony pstrąg tęczowy.

Czy niezdrowe ryby naprawdę istnieją? W końcu mówi się, że należą do grupy najzdrowszych produktów na świecie! Dietetycy przekonują, że ryby zawierają dużą ilość witaminy A, E i są wypełnione kwasami omega-3.

Dzięki temu mają wspierać funkcjonowanie wzroku, zachowanie młodego wyglądu skóry, ochronę naszego organizmu przed chorobami nowotworowymi oraz wspomagać funkcjonowanie układu odpornościowego i nerwowego. Wszystkie te cechy są prawdziwe, ale pod jednym warunkiem!

Ryby, które decydujemy się spożywać, muszą być zdrowe! Jeśli będą należały do czarnej listy ryb, to nie tylko nam nie pomogą, ale i mogą pogorszyć stan naszego zdrowia, samopoczucie i źle wpłynąć na ogólną kondycję organizmu. Sprawdź, na co uważać!

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.