w , ,

Wyrzuć swoje bezprzewodowe słuchawki

Słuchawki douszne.

Nasze uszy nie lubią bezprzewodowych słuchawek! Choć my sami je pokochaliśmy za to, jaką niosą wygodę, to nie są one korzystne dla naszego słuchu. Fakt, że nie widzimy już plączącego się kabla sprawia, że częściej słuchamy muzyki na słuchawkach.

Średnio możemy spędzić w ten sposób nawet kilka godzin każdego dnia! Część osób wkłada do ucha tylko jedną słuchawkę, dzieląc się drugim z bliską osobą. Nierzadko słuchawki zostają w uszach mimo, że nie słuchamy już muzyki.

To po prostu kwestia wygody i przyzwyczajenia. Niektórzy również zasypiają wsłuchując się w dźwięk muzyki czy ulubionego audiobooka. To wszystko szkodzi naszym uszom! Nie chodzi tylko o sam dźwięk, ale również to, że ciągle zatykamy ucho!

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.