w , ,

Włamał się do domu i ugryzł kiełbasę. 9 lat później został przez to złapany

Mężczyzna jedzący kiełbasę.

Mówi się, że nie ma zbrodni doskonałej i sprawca przestępstwa prędzej czy później i tak zostanie ujęty. Przypadek z Gevelsberg w zachodnich Niemczech wydaje się w pełni potwierdzać tę regułę. Otóż winnego przestępstwa udało się odnaleźć dopiero po 9 latach.

Sprawa, choć może wydawać się nieco zabawna, pokazuje, jak olbrzymią broń posiada policja, mogąca rejestrować poszczególne próbki DNA! Choć początkowo może wydawać się, że nie pomogły one w rozwiązaniu sprawy, to z biegiem lat mogą okazać się kluczowe.

Tak było i w tym wypadku. Sprawca kradzieży został pojmany, ponieważ w trakcie swojej przestępczej działalności nie mógł opanować swojego łakomstwa i sięgnął po… kiełbasę! Na szczęście ta okazała się być później dowodem, który przesądził o jego winie!

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.