w , ,

Ten chłopiec ma 12-centymetrowy ogon

Dziecko z ogonem.

Z informacji zamieszczonych w Journal of Pediatric Case Reports wynika, że w Brazylii urodziło się dziecko z ogonem! To nie żart – ogon jest prawdziwy, ma aż 12-centymetrów i jest zakończony czymś na kształt pompona, piłki ze skóry.

Podobne przypadki zdarzają się niezwykle rzadko. Dotychczas w medycynie opisano ich zaledwie kilkadziesiąt, dlatego teraz oczy wielu medyków są skierowane na chłopca. Co ciekawe, do porodu doszło stosunkowo wcześnie, bo chłopiec przyszedł na świat w 35 tygodniu ciąży.

Mimo, że to dosyć wcześnie, jego matka urodziła go za pomocą sił natury, bez komplikacji. Dziecko okazało się być zdrowe – ma jedynie żółtaczkę i… ogon!

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.