w , ,

Fragmenty „obcego” świata mogą być zakopane głęboko pod powierzchnią Ziemi

Fragment planety.

Badacze z z Uniwersytetu Stanu Arizona przyjrzeli się temu, co znajduje się we wnętrzu Ziemi. Ich uwagę od dawna przykuwały bowiem anomalia, związane z tym, że pod powierzchnią ziemi odkrywali nieznanego pochodzenia odłamki skalne.

Według akademików, mają one pochodzić z odległych lat. Do ich powstania doszło, gdy Ziemia zderzyła się z teoretyczną planetę Teją. Jej istnienie co prawda nigdy nie zostało potwierdzone, ale badacze uważają, że w wyniku zderzenia mogło dojść do powstania Ksieżyca.

Zdaje się, że potwierdzają oni tezy, które od wielu lat spędzają naukowcom sen z powiek. Fakt istnienia odłamków skalnych pod powierzchnią ziemi jest niezaprzeczalny. Jednak ich pochodzenie wciąż budzi więcej pytań niż odpowiedzi.

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.