w , ,

TOP10: mity o seksie, w które niepotrzebnie wierzysz

Kobieta i mężczyzna w łóżku.

Mity o seksie szkodzą nam wszystkim! Sprawiają, że zarówno Ty, jak i Twój partner, nie czujecie się w łóżku tak swobodnie, jak powinniście. Problem jest jednak taki, że nie zdajemy sobie sprawi, że to w co wierzymy, to po prostu mity!

Czas obalić kilka tych, które są wyjątkowo szkodliwe i odbierają nam wiele radości z tej intymnej sfery naszego życia. Jako, że seks jest tematem coraz częstszych rozmów – nawet w sferze publicznej – to warto mówić głośno o tym, co jest w nim prawdą a co nie!

Przede wszystkim chodzi bowiem o naszą przyjemność, a nie o to, by postępować tak, jak wskazują nam wzorce kulturowe, historie zasłyszane podczas kolacji ze znajomymi. Dzięki temu z pewnością zadbamy o relacje w naszym związku!

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.