w , ,

Po tym Internet zniknie na kilka miesięcy

Burza.

Badacze uważają, że wkrótce burza słoneczna może wyłączyć Internet dużej części ludzi! To jednak nie koniec. Sieciowego kontaktu ze światem nie zabraknie nam na kilka minut, godzin czy nawet dni!

Zgodnie z przewidywaniami czekają nas długie miesiące bez dostępu do sieci! Zabraknie nam także prądu. Wszystko będzie wynikiem słonecznej burzy, która najpewniej zniszczy kable telekomunikacyjne, które znajdują się na morskich dnach.

Strumień naładowanych cząsteczek, który dotrze wówczas do Ziemi, może wywołać jeszcze więcej strat, o których nie mamy pojęcia. Dla współczesnej cywilizacji może to oznaczać potężną katastrofę, z którą trudno będzie się uporać…

Napisane przez Redakcja Sztosowe

Redakcja portalu zdrowotnego, skupia się na dostarczaniu rzetelnych i aktualnych informacji dotyczących szeroko pojętego zdrowia. Zespół tworzą pasjonaci i specjaliści z różnych dziedzin medycyny, dietetyki oraz psychologii, którzy łączą wiedzę naukową z praktycznymi poradami, aby wspierać czytelników w dążeniu do lepszego samopoczucia i zdrowego stylu życia. Dzięki zaangażowaniu w promowanie zdrowia publicznego i prewencji chorób, portal stał się cenionym źródłem inspiracji dla osób szukających sprawdzonych sposobów na poprawę jakości życia.